Asretetherlogoعصر‌‌‌‌‌‌تتر
1. ثبت نام و احراز هویت
2. دعوت از دوستان
3. فعالسازی گوگل اتنتیکیتور
4. معامله
5. واریز و برداشت تومانی
6. واریز و برداشت تتری

ثبت نام در عصر تتر :

1- برای ثبت نام ابتدا وارد سایت عصر‌تتر به آدرس https://asretether.com شوید. سپس روی گزینه ثبت نام کلیک کنید.

signup help

2- در صفحه ثبت نام ، ایمیل خود را وارد کرده و رمز عبور حساب خود را تعریف نمایید. توجه داشته باشید که رمز عبور شما می‌بایست شامل 8 کاراکتر (حروف کوچک و بزرگ انگلیسی و اعداد ) باشد.
در ادامه درصورت اینکه دارای کد معرف می‌باشید، کد مربوطه را در بخش کد دعوت وارد نمایید. پس از مطالعه بخش قوانین و مقررات و پذیرفتن آن روی گزینه ثبت نام کلیک کنید.

signup help

3- سپس کد 6 رقمی ارسال شده به ایمیل خود را جهت فعالسازی حساب خود، در کادر مربوطه وارد کرده و روی دکمه ورود کلیک نمایید.

signup help

4- پس از وارد کردن کد 6 رقمی، ثبت نام شما با موفقیت به اتمام رسیده و وارد پنل کاربری خود در عصر‌تتر می‌شوید.

احراز هویت در عصر‌تتر :

برای احراز هویت در عصر تتر میتوانید در پنل کاربری خود بر روی گزینه سبز رنگ احراز هویت کنید کلیک کرده و یا از بخش حساب کاربری روی گزینه احراز هویت کلیک نمایید.

signup help

فرایند احراز هویت در عصر تتر در سه مرحله صورت می‌پذیرد.

مرحله اول :
کاربر باید اطلاعات هویتی خود شامل نام و نام خانوادگی، تاریخ تولد، کد ملی و آدرس محل سکونت خود را وارد نماید. کد ملی وارد شده باید متعلق به کاربر باشد. کاربران عصر تتر می‌بایست حداقل 18 سال سن را داشته باشند.

signup help

مرحله دوم :
کاربر می‌بایست شماره موبایل متعلق به خود را در کادر شماره موبایل وارد کرده و روی گزینه دریافت کد کلیک نماید و پس از دریافت کد تایید که به شماره شخص ارسال میگردد، آن را در کادر مربوطه وارد کرده و بر روی گزینه مرحله بعد کلیک نماید.

signup help

مرحله سوم :
کاربر می‌بایست تصویر روی کارت ملی خود را در بخش تصویر روی کارت ملی بارگذاری نمایید. ( در صورت نداشتن کارت ملی، کاربر می‌تواند صفحه اول شناسنامه خود را بارگذاری نماید. ) سپس در بخش تصویر احراز هویت، کاربر متن دست نوشته احراز هویت را به همراه کارت ملی خود، پایین تر از صورت خود گرفته و تصویر آن را ارسال نماید و در پایان روی گزینه اتمام فرایند کلیک نمایید.

متن تصویراحراز هویت به شرح زیر می‌باشد :

"اینجانب ..................... به شماره ملی .................. در تاریخ ...................... در صرافی آنلاین عصر تتر احراز هویت نمودم و تعهد می‌نمایم کلیه تراکنش‌های حساب کاربری اینجانب، متعلق به خودم بوده و مسئولیت کامل کلیه تراکنش‌های حساب کاربری خود را می‌پذیرم."

امضا و تاریخ

signup help

پس از تکمیل مراحل فوق، وضعیت احراز هویت کاربر به حالت در انتظار تایید هویت تبدیل شده و پس از تایید کارشناسان عصر تتر، به احراز هویت شده تبدیل می‌شود.

signup help

درنهایت فرایند احراز هویت با موفقیت به اتمام رسیده و کاربران می‌توانند از خدمات عصر تتر استفاده نمایند.